Baza w Dulce (Dulce Base Complex} lub Site Beta to niepotwierdzone tajemnicze miejsce zbudowane pod ziemią w północnym Nowym Meksyku w USA

Szereg podziemnych miejsc było planowanych przez Projekt Uzbrojenia Sił Zbrojnych (AFSWP) od 1947 do 6 maja 1959. Według Global Security.org, budowa głębokich podziemnych baz wojskowych rozpoczęła się od razu wraz z wyznaczeniem miejsc do „przechowywania broni jądrowej” z Projektu Manhattan. Podziemne kompleksy były zwykle wbudowywane w łańcuchy górskie. Global Security opisuje te kompleksy jako budowane „głęboko w środku”.

Baza w Dulce

Phil Schneider

Baza Dulce

Paul Bennewitz

Richard Doty

Dokumenty Dulce

Ed Dames

Baza w Dulce

Wojna Dulce

Kompleks piramdy

Thomas Castello

Ptaszarnia

TAL LeVesque

Rząd federalny USA podjął kilka prób przesiedlenia ludności Jicarilla z ziemi Taos. Rząd USA zażądał zastrzeżenia. Chociaż nie nadawała się do rolnictwa, nadawała się na hodowlę owiec, która stała się dochodowa w latach dwudziestych XX wieku. Do tego czasu mieszkańcy Jicarilla cierpieli z powodu niedożywienia. W 1914 r. Do 90% członków plemienia chorowało na gruźlicę; W latach dwudziestych XX wieku wydawało się prawdopodobne, że naród Jicarilla Apache może wyginąć z powodu jaglicy, gruźlicy i innych chorób. Po kilku trudnych okresach hodowlanych wielu poprzednich pasterzy owiec przeniosło się do siedziby plemienia w Dulce w Nowym Meksyku. Jicarilla cierpiała z powodu braku możliwości gospodarczych przez dziesięciolecia

Według badań Jasona Biskupa III, który kontynuował pracę Paula Bennewitza, Dulce Base jest zarządzana przez „Radę” najwyższych urzędników amerykańskich, którzy spotykali się w Taos w Nowym Meksyku w latach 80-tych. Miasto Taos znajduje się w północno-środkowym regionie Nowego Meksyku w górach Sangre de Cristo, co oznacza „Krew Chrystusa”. Obecnie uważa się, że spotkania odbywają się w pobliżu Denver w Kolorado.

Kompleks Dulce Base jest projektem ULTRA utworzonym w celu przeprowadzania eksperymentów z czarnym budżetem.

„Dulce zostało zapoczątkowane ... przez inżynierów armii, rozbudowywane przez lata, ostatnie prace zostały zakończone w latach 1965-66 w celu połączenia tuneli z [innymi] podziemnymi obiektami”.

Nieznany

„Żołnierze wchodzili i wychodzili stąd każdego lata, począwszy od 1947 roku. Tubylcy to pamiętają. Zbudowali także drogę - tuż przed mieszkańcami Dulce i ciężarówki wjeżdżały i wyjeżdżały przez długi czas. później zablokowane i zniszczone. Znaki na ciężarówkach brzmiały „Smith” Corp. z Paragosa Springs w Kolorado. Obecnie nie ma takiej korporacji - nie ma żadnych zapisów… Wierzę, że Baza - przynajmniej pierwsza była budowana potem pod przykrywką ciężkiego projektu… problem - NIGDY nie ciągnęli kłód. Tylko DUŻY sprzęt ”

Paul Bennewitz

W okolicach miasta Dulce odnotowano dużą liczbę okaleczeń bydła od połowy do końca lat 70-tych. Zwierzęta były wykorzystywane do testów środowiskowych i psychologicznej wojny na ludziach. Wymagane były również duże ilości krwi. Wiele porwań rozpoczęło się od późnych lat pięćdziesiątych

Policjant stanu Nowy Meksyk, Gabe Valdez, został wciągnięty w tajemnice Dulce, kiedy wezwano go do zbadania okaleczonej krowy na ranczu Manuela Gomeza na pastwisku 13 mil na wschód od Dulce. Gomez stracił cztery bydło w wyniku okaleczeń między 1976 a czerwcem 1978 r. Zespół śledczych, w skład którego wchodził Tom Adams, przybył z Paryża w Teksasie, aby zbadać miejsce zwłoki.

W książce „Raport Armstronga:„ ET i UFO - oni nas potrzebują, nie potrzebujemy ich ”Virgila„ Posty ”Armstronga, opisuje on, jak jego przyjaciele (Bob i Sharon) zatrzymali się na noc w Dulce i poszli na obiad. „Podsłuchali, jak niektórzy lokalni mieszkańcy otwarcie i głośno dyskutowali o pozaziemskich uprowadzeniach mieszkańców miasteczka w celach eksperymentalnych.” ET zabierali niechętnie ludzkie świnki morskie z ogólnej populacji Dulce i wszczepiali im urządzenia w głowy i ciała. Mieszkańcy miasta byli przestraszeni i wściekli, ale nie czuli, że mają jakąkolwiek drogę ucieczki, ponieważ ET mieli wiedzę i aprobatę naszych rządów

Paulowi Bennewitzowi przypisuje się to, że był pierwszą osobą, która przyznała się do „Dulce Base”, terminu ukutego w 1980 roku. Bennewitz i podobni badacze zostali wyszydzeni, ponieważ Dulce Base (Site Beta) pozostaje niepotwierdzoną lokalizacją w Stanach Zjednoczonych. Rzucili mu papiery Project Beta w twarz. Teraz Bennewitz zabrał prawdę do grobu. Obszar 51 również nie został potwierdzony, dopóki zdjęcia satelitarne nie ujawniły jego istnienia na początku 2000 roku . Bob Lazar był wyśmiewany od maja 1989 roku za zaproponowanie takiego pojęcia - „tajna baza w„ Dreamland ”w Nevadzie?” Ed Dames został wyszydzony w 1993 roku za to, że dowiedział się o możliwym pierwszym kontakcie z obcą kulturą w New Meksyk, podobnie opisywany jak kultury, o których pisał Bennewitz.

Norio Hayakawa wspierał niektóre badania mające na celu odkrycie prawdy o Dulce w latach 90. Hayakawa odegrał kluczową rolę w rozpoczęciu Rajdu Ludowego Area 51 z aktywistą Anthonym J. Hilderem w dniu 5 czerwca 2000 r. W Rachel w stanie Nevada. Hayakawa otworzył Rajd Ludowy Strefy 51 z 200 osobami zgromadzonymi przy znakach Groom Lake Road. Żądania były wysuwane i kierowane do władz rządowych. Wydarzenie było relacjonowane przez KVBC i Channel 3 (NBC). A teraz wiemy, że Area-51 istnieje...

Ale coś się stało z tematem Dulce. Hayakawa zorganizował pierwszą w historii konferencję dotyczącą „podziemnej bazy” w Dulce w stanie Nowy Meksyk 29 marca 2009 r. Konferencja była otwarta dla publiczności, zatytułowana: „BAZA DULCE: FAKT? CZY FIKCJA? ”. Wzięło w nim udział ponad 140 osób spoza stanu, w tym wielu mieszkańców. Ale Hayakawa czuł, że nie wynikło z tego nic rozstrzygającego.

O nas

Głównym powodem, dla którego rozpoczęliśmy ten projekt, była próba stworzenia centralnego miejsca dla uzasadnionych teorii i do prowadzenia dyskusji. Byliśmy zirytowani sztuczną sensacją w tej dziedzinie (zrób szybkie wyszukiwanie w Google, a zobaczysz, że marketerzy wykorzystują społeczność UFO jako głupców) i chcieliśmy stworzyć prawdziwą witrynę, abyśmy mogli dzielić się informacjami i prowadzić prawdziwe rozmowy z innymi, którzy szukają rzetelnych informacji bez nadmuchanych teorii spiskowych.

Newsletter

© 2020 Anunnaki. Stworzone przez Originative