Zaurowie

Zaury to gady, które są rdzennymi mieszkańcami Ziemi, a większość z nich żyje obecnie pod ziemią. Są potomkami Iguanodontii o krwi saurii.

GADY

Gady zawsze miały swoje miejsce w historii ludzkości od najwcześniejszych wzmianek o Sumerii. Wiele mitologicznych opowieści o humanistycznych gadach sięga co najmniej 6000 lat temu. Wszystkie rodzime na Ziemi gady są potomkami Iguanodontii o krwi Saurii. Kiedy mieszkali z ludźmi, Zaurianie byli często czczeni jako „Bogowie”. Zaurian można postrzegać jako duchowo-filozoficzno-astrologiczne skrzydło reptilian. Wspomina się o nich również w różnych tekstach religijnych, w tym w Biblii hebrajskiej, Koranie, Wedach oraz starożytnych inskrypcjach Majów i Egiptu. Wielu uważa, że byli jednymi z nielicznych starożytnych, którzy nawet nauczyli ludzi budować.

Dinosauroid

"Dinosauroid" został zaproponowany przez paleontologa Dale Russella, który promował Stenonychosaurus (Troödon) jako kandydata do rozwiniętej inteligencji dinozaurów. Troodonty miały częściowo manipulujące palce, zdolne do chwytania i trzymania przedmiotów do pewnego stopnia oraz widzenia obuocznego. Russell zaproponował, że hipotetyczny „dinozauroid”, podobnie jak członkowie rodziny troodontidów, miałby duże oczy i trzy palce na każdej dłoni, z których jeden byłby częściowo przeciwny.

Theropoda Troodontidae to rodzina ptasich teropodów z rzędu Saurischia. Teropody były przodkami mięsożernymi, chociaż wiele grup teropodów ewoluowało, by stać się roślinożercami, wszystkożernymi, rybożernymi i owadożernymi. Ze wszystkich grup teropodów zdecydowanie najbardziej zróżnicowane były celurozaury. Mezozoiczne teropody były również bardzo zróżnicowane pod względem struktury skóry i pokrycia. Pióra lub struktury przypominające pióra są potwierdzone w większości linii teropodów. Ptaki wyewoluowały z celurozaurów teropodów i są dziś reprezentowane przez 10 000 żywych gatunków. W mezoamerykańskim piśmie bóstwo Quetzalcoatl, którego nazwa pochodzi z języka nahuatl, oznacza „upierzonego węża”.

Ewolucja

Paleontolog Dale Russell określił bardziej kompletny szkielet Stenonychosaurusa (Troödon) w 1969 roku. Stenonychosaurus miał przeciwstawny kciuk, stał wyprostowany na około metr wysokości i miał widzenie obuoczne. Gdyby wyginięcie KT nie nastąpiło, Russell zasugerował, że późnokredowy dinozaur był na dobrej drodze, aby stać się zwierzęciem intelektualnym lub rozumnym. Russell skomentował: „Zawierał on wszystkie składniki sukcesu, które widzimy później w rozwoju małp”. Hipoteza Russella zainspirowała słynną rzeźbę Stenonychozaura naturalnej wielkości, której towarzyszy hipotetyczny, humanoidalny potomek, „dinozauroid”.

Amerykańska autorka Betsey Lewis w swojej książce Ancient Serpent Gods: The Alien Connection to Reptilian Dinosaurs sugeruje, że inteligencja dinozaurów nie umarła wraz z wyginięciem KT, ale kontynuowała swoje przetrwanie aż do podziemnych lub podziemnych poziomów. Hipoteza Lewisa zgadza się z tezą z akt Lacerta 1999 (komentarz), że około 160 milionów lat temu ewolucję inteligencji dinozaurów można prześledzić wstecz do Iguanodon lub Iguanodontia. Lacerta wyjaśnia, że rasa przodków reptoidów (uważanych za Tiamatian, prawdopodobnie z Lokas lub Talas) mogła stymulować inteligencję i proces ewolucyjny Iguanadona. Przeciwstawny dinozaur z kciukami ostatecznie wyewoluował w dzisiejszych Zaurów (żyjących pod ziemią) , które są krwawymi gadami saurii, obnażającymi podobny opis do „dinozauroida” Dale'a Russella.

Paleontolog Robert T. Bakker również popiera teorię, że niektóre dinozaury chodzą wyprostowane, były „stałocieplne”, inteligentne i szybkie. Bakker opublikował swój pierwszy artykuł na temat endotermii dinozaurów w 1968 r. Jego przełomowe dzieło, The Dinosaur Hereresies, zostało opublikowane w 1986 r. Bakker zaproponował, że duże zwierzęta roślinożerne potrzebowałyby ciepłokrwistego roztworu, aby serce pompowało krew aż do głowa. Co więcej, Bakker wyjaśnia również, że stałocieplny metabolizm jest ewolucyjną zaletą najlepszych drapieżników. Ujawnił również pierwsze dowody opieki rodzicielskiej w miejscach lęgowych allozaura.

Transkrypcje Lacerty stwierdzają, że gady mają średnią temperaturę wewnątrz ciała od 30 do 33 stopni Celsjusza (86 do 91,4 stopni F), znacznie niższą niż ludzka temperatura 37 stopni. C (98,6 ° F). Co ciekawe, temperatura krwi gadów jest wyższa niż u zwykłych jaszczurek krwistoczerwonych. Na przykład krew Alligator mississippiensis ma stan normalnego tętniczego ciśnienia dwutlenku węgla (normokapnicowe pH) w temperaturze 25 stopni C z przedziałami wrażliwości na temperaturę wynoszącymi 15, 25 i 35 stopni Celsjusza. Prosty humanoidalny gad, który jest w stanie utrzymać umiarkowanie cieplejszy rdzeń krwi (na podstawie tezy Lacerty), jest zgodny z teorią Bakkera, że ​​„ciepłokrwiste metabolizmy są ewolucyjnymi zaletami”.

Dowód

W Portugalii odkopano i przewieziono do Lizbony artefakty sprzed 20 milionów lat, mające powierzchnie w kształcie narzędzi. Michael Cremo przypisuje te artefakty ludziom, ale Transcriptions of Lacerta (1999) sugeruje, że w rzeczywistości należałyby one do ewoluujących reptilian. Co ciekawe, Muzeum Geologiczne w Lizbonie nie zaakceptowało faktu, że narzędzia te powstały 20 milionów lat temu. Błędnie przedstawiali „narzędzia krzemienne” jako paleolityczne (mające około 20 000 lat), zgodnie z głównym nurtem nauki. Po kilku dziesięcioleciach całkowicie zakryli wyświetlacz, archiwizując go z widoku publicznego. Podobnie Muzeum Nauk Przyrodniczych posiada również różnorodne artefakty sprzed 30 milionów lat, które zostały odkopane w Brukseli, zamknięte na klucz i zamknięte.

XIX wieku w Kalifornii tysiące artefaktów i przedmiotów znaleziono w kopalniach litej skały z eocenu (50 milionów lat temu). Mówi się, że ten okres był przed czasem pierwszych małp człekokształtnych i małp. Rozkwit małp, o których mówi się, że jest starożytną linią Homininów (i ostatecznie współczesnym człowiekiem), nie nastąpi o kolejne 10000000 MOICH później. Znaleziska te stanowią dalsze dowody istnienia inteligencji przed ludzkością w ramach ewolucyjnych.

Czaszki

Odkopano wiele humanoidalnych czaszek, a wielu z tych starożytnych skamieniałości nie można zidentyfikować. Nauka głównego nurtu przypisuje wydłużone czaszki sztucznej deformacji czaszki. Starożytne plemiona były znacznie bardziej spirytualistyczne i podatne na wpływy niż sceptycy w dzisiejszych czasach. A więc prawdą jest, że ludzie celowo deformowali głowy swoich ludzi od czasu porodu. Pozostaje pytanie, dlaczego? Czy naśladowali coś?

Wydłużenie czaszki nie jest jedyną analizowaną rzeczą. Zwróć uwagę na obwód czaszek peruwiańskich (poniżej) w porównaniu z węższymi deformacjami człowieka. Ciekawe są również struktury twarzy i szczęki, ponieważ nie mają one normalnych ludzkich rysów twarzy, które ludzkie plemiona wciąż mają nawet z wydłużoną czaszką. Ponadto Transcriptions of Lacerta (1999) stwierdzają, że współczesne gady są nawet znane z posiadania mieszków włosowych na głowach. Te gady zostały ubóstwione tak wcześnie, jak można znaleźć ludzkie zapisy. W Ur odkryto wiele sumeryjskich posągów bóstw i bogini gadzich.

O nas

Głównym powodem, dla którego rozpoczęliśmy ten projekt, była próba stworzenia centralnego miejsca dla uzasadnionych teorii i do prowadzenia dyskusji. Byliśmy zirytowani sztuczną sensacją w tej dziedzinie (zrób szybkie wyszukiwanie w Google, a zobaczysz, że marketerzy wykorzystują społeczność UFO jako głupców) i chcieliśmy stworzyć prawdziwą witrynę, abyśmy mogli dzielić się informacjami i prowadzić prawdziwe rozmowy z innymi, którzy szukają rzetelnych informacji bez nadmuchanych teorii spiskowych.

Newsletter

© 2020 Anunnaki. Stworzone przez Originative