Tiamatiany

Tiamatians, czyli Tiamat, to istoty wywodzące się z Tiamat. Tiamat mogłaby być istotą lub planetą.

Prezentacja

Uważa się, że Tiamat są reptoidami, o których sądzi się, że zasiały współczesne gady krwiozaury żyjące na Ziemi. Brian Onley mógł dotknąć ich pochodzenia, odnosząc się do przodków Cekahrr. Jak ujął to John Rhodes, te gady mogą być „zmieniającymi kształt strażnikami progu”. Tiamatianie mogą pochodzić z innego „wymiaru” lub, jak Hindusi odnoszą się do Lokas lub Talas - „z innego świata”. W mitologii bitwa z Tiamat jest opisana w Enuma Elish Babilonu. Tiamat można porównać do Apep. W przypadkach uprowadzeń osoby, z którymi się kontaktują, mogą doświadczyć zadrapań na swoich ciałach, wywołanych obrazami psychosomatycznymi, aby zmienić życie ludzi.

Akta Lacerta

Wydarzenia opisane w Aktach Lacerty, przodkowie Saurian byli rasą istot, które przeniknęły do Układu Słonecznego. Od czasu do czasu pojawiają się w naszej rzeczywistości ze świata, który można porównać do Lokas lub Talas. Lacerta opisuje wyrafinowanie możliwości przekraczania wielu światów, wykraczające poza zrozumienie ludzkiego zrozumienia „wymiarów” - prymitywnej koncepcji, która przenosi płaszczyzny, gdy egzystujemy w sferycznych rzeczywistościach lub, jak opisuje to Lacerta, „bąbelków”.

Tiamat mógł zasiać dinozaury, gady i ewoluujące Zaury na znacznie wcześniejszym etapie tworzenia Ziemi. Mogli stymulować ewolucję Iguanodontii 160 milionów lat temu, aby stać się istotami samoświadomymi. [1] Po wydarzeniu masowego wymierania KT, nasienie Tiamat krwawokrwistych gadów, szybko ewoluowało w inteligentne, wysoce zaawansowane humanoidalne Zauriany w ciągu następnych 50 milionów lat na Ziemi. Po pewnym epoce Zaurianie zanurzyli się na podziemne poziomy.

Nasiona Tiamat

W mitologii babilońskiej Tiamat jest boginią stwórczą, która wydała młodszych bogów. Jest symbolem chaosu pierwotnego stworzenia. Przedstawiona jako kobieta reprezentuje piękno kobiecości i ukazana jako lśniąca. Jest postrzegana zarówno jako pokojowe tworzenie kosmosu przez kolejne pokolenia, jak i jako „Chaoskampf”, potworne ucieleśnienie pierwotnego chaosu w obrazach węża morskiego lub smoka.

65 milionów lat temu (100 milionów lat po ich wysianiu) Tiamat powrócił na Ziemię, tylko po to, by spotkać się z nową, zaawansowaną pozaziemską kolonią z systemu gwiezdnego Procyon. Według Transkrypcji Lacerty (1999) obie rasy były zainteresowane egzotycznymi surowcami Ziemi. Relacje między Procjonami i Reptoidami nie układały się tak dobrze. Wywiązała się katastrofalna wojna, w wyniku której doszło do masowego wymierania KT na Ziemi. Z powodu następstw promieniowania Tiamat opuścił znany wszechświat. Nie jest jasne, co stało się z pierwotną kolonią Procyon. Nie można jednak zaprzeczyć, że flaga Brazylii macha układem gwiazdowym Procyon na swoim sztandarze, pozornie na jej cześć.

O nas

Głównym powodem, dla którego rozpoczęliśmy ten projekt, była próba stworzenia centralnego miejsca dla uzasadnionych teorii i do prowadzenia dyskusji. Byliśmy zirytowani sztuczną sensacją w tej dziedzinie (zrób szybkie wyszukiwanie w Google, a zobaczysz, że marketerzy wykorzystują społeczność UFO jako głupców) i chcieliśmy stworzyć prawdziwą witrynę, abyśmy mogli dzielić się informacjami i prowadzić prawdziwe rozmowy z innymi, którzy szukają rzetelnych informacji bez nadmuchanych teorii spiskowych.

Newsletter

© 2020 Anunnaki. Stworzone przez Originative