Lacerty

Wywiad

Lacerta jest gadzim rozmówcą w The Lacerta Files.

Lacerta był rzekomo przesłuchiwany w 1999 r., A następnie ponownie w 2000 r., Podczas pobytu w Szwecji, przez mężczyznę mieszkającego na wsi. W The Lacerta Files opisuje swój wygląd, pochodzenie i kulturę gadów, które żyły na Ziemi od milionów lat, jako wyewoluowany gatunek jaszczurów. Omawia pochodzenie ludzi i ich przeszłe związki z gadami. Ujawnia także pozaziemską obecność na Ziemi we współczesnych czasach.

Podziemie

Lacerta (pseudo-imię), jest uczniem ludzkich zachowań społecznych. Mówi się, że ma 57653 cykli pola elektromagnetycznego (cykle, które można określić w podziemiach Ziemi). Faza dorosłości jej gatunku trwa około 16337 cykli, co jest dla nich bardzo ważną datą. Ona i jej ludzie są podziemnymi humanoidalnymi gatunkami, które wyewoluowały z lokalnej Saurii posiadającej gadzie DNA. Ich wygląd zewnętrzny wygląda bardziej humanoidalnie, nawet mają mieszki włosowe, podczas gdy ich anatomia i układ krążenia są bardzo gadzie. Ich samoloty mają nominalnie kształt cygara, podróżując po regionach Arktyki, Antarktydy i Azji Środkowej.

Opierając się na jej długowieczności i wskazówkach dotyczących natury węży lub ludzi wężowych (gadów), podanych w ludzkich tekstach religijnych, spekuluje się, że tożsamość Lacerty to Tiamat.

Symbole

Ouroboros z siedmioma gwiazdami Lud Lacerty jest powszechnie utożsamiany z Uroborosem otaczającym siedem białych gwiazd na niebieskim tle. Smoczy krąg reprezentuje kształt Ziemi. Siedem „gwiazd” reprezentuje ich kolonie niebieskie w naszym układzie słonecznym: Księżyc, Mars, Wenus i cztery księżyce Jowisza i Saturna. Wiadomo, że ich cylindryczne statki noszą ten symbol. Chociaż dwie kolonie nie są samotnymi w użyciu i zostały porzucone, nadal utrzymują pozostałe pięć kolonii.

Starożytny symbol, z którym identyfikują się członkowie Lacerty, to niebieski wąż z czterema białymi skrzydłami na czarnym tle. Ich kolory są bogate w znaczenie religijne. Najbliższym pasującym starożytnym symbolem, jaki można znaleźć w historii, jest egipski Chanuphis.

Herodot mówi bez najmniejszej wątpliwości o skrzydlatych wężach. W Herodocie, księga III. facet. cviii., „Arabia jest ostatnią z zamieszkanych krain na południu i jest jedynym krajem, który produkuje kadzidło, mirrę, kasję, cynamon i ledanum”. "Kadzidło, które zdobywają za pomocą gumy styraksowej, którą Grecy dostają od Fenicjan. To spalają, a tym samym uzyskują przyprawę; ponieważ drzew, które noszą kadzidło, są strzeżone przez skrzydlate węże, małe kolory, których ogromne ilości wiszą na każdym drzewie. Są tego samego rodzaju, co węże, które napadają na Egipt, a nie ma nic oprócz dymu styraksa, który wypędzi je z drzew. "

O nas

Głównym powodem, dla którego rozpoczęliśmy ten projekt, była próba stworzenia centralnego miejsca dla uzasadnionych teorii i do prowadzenia dyskusji. Byliśmy zirytowani sztuczną sensacją w tej dziedzinie (zrób szybkie wyszukiwanie w Google, a zobaczysz, że marketerzy wykorzystują społeczność UFO jako głupców) i chcieliśmy stworzyć prawdziwą witrynę, abyśmy mogli dzielić się informacjami i prowadzić prawdziwe rozmowy z innymi, którzy szukają rzetelnych informacji bez nadmuchanych teorii spiskowych.

Newsletter

© 2020 Anunnaki. Stworzone przez Originative