Ciakarsy

Ciakar, czyli Cekahrr, to gadzie skrzydlate, prawdopodobnie zasiane przez Tiamatian. Uważano ich za królewską lub prawdopodobnie elitarną kastę jaszczurokrwistych gadów, którzy mogli być odpowiedzialni za rozwój Imperium Dracońskiego. Niektórzy mówią, że Ciakar są „białoskrzydłymi”

Skrzydlate węże

Akta Lacerta 1999 (Komentarz) mówi o starożytnym symbolu, który przedstawia czteroskrzydłego węża. Lacerta wspomina, że jest nawet starszy niż Oroborous, symbol powszechnie kojarzony z Drakończykami w ufologii. William R. Cooper kataloguje czteroskrzydłego węża jako Chanuphis.

Herodot mówi bez najmniejszej wątpliwości o skrzydlatych wężach (Cooper). W Herodocie, księga III. facet. cviii., „Arabia jest ostatnią z zamieszkanych krain na południu i jest jedynym krajem, który produkuje kadzidło, mirrę, kasję, cynamon i ledanum”. "Kadzidło, które zdobywają za pomocą gumy styraksowej, którą Grecy dostają od Fenicjan. To spalają, a tym samym uzyskują przyprawę; ponieważ drzew, które noszą kadzidło, są strzeżone przez skrzydlate węże, małe kolory, których ogromne ilości wiszą na każdym drzewie. Są tego samego rodzaju, co węże, które napadają na Egipt, a nie ma nic oprócz dymu styraksa, który wypędzi je z drzew. "

O nas

Głównym powodem, dla którego rozpoczęliśmy ten projekt, była próba stworzenia centralnego miejsca dla uzasadnionych teorii i do prowadzenia dyskusji. Byliśmy zirytowani sztuczną sensacją w tej dziedzinie (zrób szybkie wyszukiwanie w Google, a zobaczysz, że marketerzy wykorzystują społeczność UFO jako głupców) i chcieliśmy stworzyć prawdziwą witrynę, abyśmy mogli dzielić się informacjami i prowadzić prawdziwe rozmowy z innymi, którzy szukają rzetelnych informacji bez nadmuchanych teorii spiskowych.

Newsletter

© 2020 Anunnaki. Stworzone przez Originative