Zeta

Zeta identyfikują się z konstelacją Reticulum. Uważa się, że koordynowali incydent w Roswell już w połowie czerwca 1947 r., Celowo powodując sytuację w Koronie oraz incydent UFO w Trinity i Roswell.

Program

Zeta to semiotyczny szczebel zbierający materiały biologiczne, działający z baz wojskowych na całym świecie. Zeta identyfikują się z konstelacją Reticulum (co po łacinie oznacza „sieć”). Znaczenie Reticulum może być paronomazją dla ich ekonomii uprowadzeń. Zeta sugerują swoim porwanym, że pochodzą z Zeta Reticuli, aby sprawiać wrażenie, że pochodzą z daleka i są nieliczni (spisek Zeta).

W 2005 roku Projekt Serpo został ujawniony jako wspólny program rządu Stanów Zjednoczonych i Zeta, w który zaangażowani byli Zeta, określani jako „Eben”. Twierdzili, że pochodzą ze świata zwanego Serpo w systemie Zeta Reticuli i poprosili o przybycie zespołów ludzi na „program wymiany”. Wolontariuszy więcej nie widziano. Uważa się, że program był sztuczką mającą na celu przeprowadzanie masowych uprowadzeń ludzi (patrz spisek Serpo).

Podczas uprowadzenia na wzgórzu Betty Hill i jej mąż poddali się hipnozie, próbując przypomnieć sobie szczegóły dotyczące porywaczy. Betty narysowała mapę gwiazd i twierdziła, że pokazano jej gwiazdy, które zdaniem niektórych badaczy przypominają układ Zeta Reticuli. Zapytano Betty Hill, jak wyglądają jej porywacze. Opisała je, a nawet wyrzeźbiła popiersie czegoś, co wyglądało jak Gray (szarak). Betty została skrytykowana za przedstawianie jej porywacza jako Graya, z powodu Szarego, który pojawił się w odcinku The Outer Limits „The Bellero Shield”. Został wyemitowany zaledwie kilka lat przed porwaniem Wzgórz. Od czasu sprawy Hilla Zeta byli postrzegani i przedstawiani jako Szaraki.

Konspiracja zeta

W spisku Zeta wierzy się, że istoty UFO kłamały na temat swojego pochodzenia. Często mówi się, że Zetas, Greys, Ebens pochodzą z Zeta Reticuli. Imponując poglądowi, że te istoty są istotami pozaziemskimi z innych systemów gwiezdnych, umożliwiło im to nakłonienie ludzi do towarzyszenia im w „ich świecie” - który kończy się takimi miejscami jak kompleks Wiwarium w Bazie Dulce (patrz spisek Serpo).

Motyw Zeta Reticuli był wątkiem, który przewija się przez sprawę uprowadzenia Hill, do S-4 Boba Lazara w Strefie 51, do kontaktu Nancy Lieder z Zeta, do sprawy Serpo. Uważa się, że w każdym z wyżej wymienionych przypadków zaangażowane byty pochodzą z systemu Zeta Reticuli. W kilku wywiadach Bob Lazar wspomniał, że podczas odprawy S-4 statek UFO i jego pasażerowie podróżowali z Zeta Reticuli.

W badaniu dokumentacji Majestic datowanej na 1947 r., „system Zeta Reticuli” wydaje się być powiedzeniem „Need to Know”, które zostało określone przez amerykański kompleks wojskowo-przemysłowy i Majestic 12. Opierając się na Memorandum 6751 i różnych treściach Biblii UFO, należy uznać, że powiedzenie „Zeta” jest fałszywe.

Jeśli powiedzenie „Zeta Reticuli” jest fałszywe, to zakłada, że „obcy” nie są istotami pozaziemskimi spoza planety. Podstęp „Zeta” został użyty, aby przekonać uprowadzonych i rząd, że są daleko; co pozwoliło im ukryć swoje podziemne operacje.

Domniemane prawdziwe pochodzenie „Zetas” było przedmiotem wielu badań Jacquesa Vallée. Jest dobrze udokumentowane, że Vallée porzucił „hipotezę pozaziemską”. Zamiast tego Vallée poparł hipotezę międzywymiarową, która jest bardziej zsynchronizowana z memorandum 6751. Dokument USA wskazuje na hinduską koncepcję Lokas lub Talas (przenikające się „światy”; ewentualnie międzywymiarowe rzeczywistości). Koncepcja nakładających się światów mogłaby lepiej wyjaśnić udokumentowane użycie „telepatii” oraz pełnej lub częściowej „niewidzialności”.

Projekt Serpo

Wyprawa o kryptonimie Serpo mogła nigdy nie opuścić Ziemi. Projekt Serpo twierdzi, że udaje się na rzekomą planetę w systemie Zeta Reticuli, ale uważa się, że jest to przynęta. Odtajniony dokument USA wydany w 2010 r. z archiwów FBI, znany jako Memorandum 6751, zawiera szczegóły dotyczące innego świata, „który przenika się z naszym własnym i nie jest dla nas zauważalny. Region, z którego pochodzą ... odpowiada Lokas lub Talas. Studenci zagadnień ezoterycznych zrozumieją te terminy."

Wyprawa o kryptonimie Serpo mogła nigdy nie opuścić Ziemi. Projekt Serpo twierdzi, że udaje się na rzekomą planetę w systemie Zeta Reticuli, ale uważa się, że jest to przynęta. Odtajniony dokument USA wydany w 2010 r. z archiwów FBI, znany jako Memorandum 6751, zawiera szczegóły dotyczące innego świata, „który przenika się z naszym własnym i nie jest dla nas zauważalny. Region, z którego pochodzą ... odpowiada Lokas lub Talas. Studenci zagadnień ezoterycznych zrozumieją te terminy."

„Przenikanie” można rozumieć jako „wewnątrz” czegoś - lub Wewnętrzną Ziemię. To, czego mogły doświadczyć zespoły wyjazdowe, było w rzeczywistości wiwarium, głęboko pod powierzchnią Ziemi, naśladującym świat podwójnego słońca. Teoria wiwarium jest wzmocniona przez istoty podobne do chimery, które napotkali, a mianowicie duży wąż z ludzkimi oczami. Te instancje obsługują eksperymenty w Dulce Base na poziomie 6 „The Vivarium” (Uwaga: poziom 6 ma 45 stóp wysokości; z dodatkowymi 45 stóp przestrzeni na następny poziom; i kolejne 45 stóp w dół do następnego poziomu -Wywiad z Castello).

Szlak dezinformacji

Szlak dezinformacji zaczyna się od The Aviary. Byli głównymi dezinformatorami podczas afery Dulce, którzy zrobili wszystko, co w ich mocy, aby ukryć bazę Dulce - i prawdopodobnie całkiem skutecznie, ponieważ Baza nadal nie jest oficjalnie potwierdzona, jak jest w Strefie 51.

Członkowie The Aviary karmili Paula Bennewitza dezinformacją, doprowadzając go do szaleństwa. Ostatecznie Bennewitz został przyjęty do szpitala psychiatrycznego. Członkowie woliery, Richard Doty i Robert Collins, przyczynili się do afery Serpo i mogli nasycić dezinformacją większość uwolnień Serpo.

Uważa się również, że znaczna część treści Serpo, opublikowanych przez „Request Anonymous” w 2005 r., została upiększona szumem wywiadów przeprowadzonych przez Gary'ego McKinnona w latach 2004/5 i wiadomościach dotyczących jego tyrady włamań do akt rządu USA.

O nas

Głównym powodem, dla którego rozpoczęliśmy ten projekt, była próba stworzenia centralnego miejsca dla uzasadnionych teorii i do prowadzenia dyskusji. Byliśmy zirytowani sztuczną sensacją w tej dziedzinie (zrób szybkie wyszukiwanie w Google, a zobaczysz, że marketerzy wykorzystują społeczność UFO jako głupców) i chcieliśmy stworzyć prawdziwą witrynę, abyśmy mogli dzielić się informacjami i prowadzić prawdziwe rozmowy z innymi, którzy szukają rzetelnych informacji bez nadmuchanych teorii spiskowych.

Newsletter

© 2020 Anunnaki. Stworzone przez Originative