W56

W56 to kryptonim akrija, który nawiązał kontakt z włoskim zespołem w sprawie sprawy Friendship Case z 1956 roku.

Akrij

Akrij, oznacza "mędrców", są utożsamiane z Plejadami w konstelacji Byka. Składają się z Plejadańczyków, którzy są „wielowymiarowymi istotami duchowymi”, które mogą prezentować się jako humanoidy lub jako ludzie w najbardziej „doskonałej” formie. Akrij, który nawiązał kontakt z Włochami w 1956 roku, nosił kryptonim W56.

Friendship Case

W 1956 roku na całym świecie odnotowano serię obserwacji UFO. Nawiązano kontakt z określoną włoską grupą, która określiła swoje doświadczenie jako „przyjaźń”. Ujawnienie jest często określane jako „sprawa przyjaźni”. Imię, którym Włosi identyfikowali istoty, z którymi się kontaktowali, to kryptonim W56. W56 twierdzi, że założył podziemne i podmorskie bazy na całym świecie. Posiadają zdolność do teleportacji zarówno substancji organicznych, jak i nieorganicznych. W56 można uznać za organizację międzygwiezdną, ponieważ nie są klasyfikowane jako żadna konkretna rasa.

baza europejska

Europejska lokalizacja W56 składa się z podziemnej / podmorskiej bazy utworzonej we Włoszech, w regionie Ascoli Piceno, który rozciąga się od Rimini do Ortony i do Morza Adriatyckiego. Trzech Włochów po raz pierwszy zetknęło się z kilkoma W56 w kwietniu 1956 roku. Nawiązali „przyjaźń”, która później polegała na zademonstrowaniu niektórych ich zaawansowanych technologii, w szczególności teleportacji. W56 sprzedawano przemysłowe ilości owoców, metali i rzadkich minerałów w celu nawiązania „dobrej woli” z ludźmi. Włoscy kontaktowcy wykonali zdjęcia, nagrania wideo i audio tych istot.

Kościół

Jest całkiem prawdopodobne, że papież Franciszek Kościoła rzymskokatolickiego jest świadomy obecności W56 i ich bazy we Włoszech. W dniu 12 maja 2014 r. Papież Franciszek wygłosił przemówienie, w którym skupiono się na integracji i tolerancji. Aby zilustrować ten temat, sprecyzował, że gdyby przybyli istoty pozaziemskie i zechcieli zostać ochrzczeni, zaakceptowałby to. Wcześniej astronom papieża powiedział coś podobnego. Mówi się również, że Papież Jan 23. w swoim dzienniku napisał o wizjach, w których powiedziano mu, że „istoty” zstąpią, aby pomóc nam, ludziom.

O nas

Głównym powodem, dla którego rozpoczęliśmy ten projekt, była próba stworzenia centralnego miejsca dla uzasadnionych teorii i do prowadzenia dyskusji. Byliśmy zirytowani sztuczną sensacją w tej dziedzinie (zrób szybkie wyszukiwanie w Google, a zobaczysz, że marketerzy wykorzystują społeczność UFO jako głupców) i chcieliśmy stworzyć prawdziwą witrynę, abyśmy mogli dzielić się informacjami i prowadzić prawdziwe rozmowy z innymi, którzy szukają rzetelnych informacji bez nadmuchanych teorii spiskowych.

Newsletter

© 2020 Anunnaki. Stworzone przez Originative