Procyon

Procyon to podwójny układ gwiazd w Małym Psie. Mieszkańcy tego układu są bardzo zaawansowani, poszukując zasobów w całej znanej Galaktyce. 65 milionów lat temu osiedlili kolonię na Ziemi, po której wyruszyli na wojnę.

Kolonia Ziemi

65 000 000 lat temu humanoidalny Procjon zbadał Układ Słoneczny i założył kolonie na Ziemi. Mieszkali z inteligentnymi i samoświadomymi rdzennymi gadami zwanymi Zaurianami.

The Alien Races Book to katalog rzekomych kosmitów, którzy odwiedzili Ziemię. Rzekoma Księga została podobno złożona przez Sowietów już w 1951 roku i zawierała dodatki i poprawki na przestrzeni lat. Dante twierdzi, że on i jego ukraiński przyjaciel Petro znaleźli fizyczną książkę w 2008 roku, podczas opróżniania pustych pudeł z domu ojca Petro w Portugalii.

Kilka wieków później zaawansowana rasa reptoidów z alternatywnego wszechświata Lokas lub Talas przybyła na Ziemię w poszukiwaniu surowców. Jest całkiem możliwe, że te reptoidy zasiały samorodne dinozaury, gady i ewoluujące Zauriany znacznie wcześniej w tworzeniu Ziemi. Zainteresowanie reptoida Ziemią spowodowało problemy z Procjonami. W ciągu kilku księżycowych cykli wybuchła wojna. W następstwie wojny nastąpiło masowe wymieranie na Ziemi i prawdopodobnie blizny na Marsie w Valles Marineris.

Eskimosy

Znany jako Sikuliarsiujuittuq dla Eskimosów, Procyon był dość znaczący w ich astronomii i mitologii. Jego tytułowa nazwa oznacza „ten, który nigdy nie wchodzi na nowo powstały lód morski” i odnosi się do człowieka, który ukradł jedzenie łowcom ze swojej wioski, ponieważ był zbyt otyły, by polować na lądzie. Został zabity przez innych myśliwych, którzy przekonali go do udania się na lód morski. Procjon otrzymał to oznaczenie, ponieważ zwykle wydaje się czerwony (choć czasami lekko zielonkawy), gdy podnosi się podczas zimy w Arktyce; ten czerwony kolor był związany z krwawym końcem Sikuliarsiujuittuq.

O nas

Głównym powodem, dla którego rozpoczęliśmy ten projekt, była próba stworzenia centralnego miejsca dla uzasadnionych teorii i do prowadzenia dyskusji. Byliśmy zirytowani sztuczną sensacją w tej dziedzinie (zrób szybkie wyszukiwanie w Google, a zobaczysz, że marketerzy wykorzystują społeczność UFO jako głupców) i chcieliśmy stworzyć prawdziwą witrynę, abyśmy mogli dzielić się informacjami i prowadzić prawdziwe rozmowy z innymi, którzy szukają rzetelnych informacji bez nadmuchanych teorii spiskowych.

Newsletter

© 2020 Anunnaki. Stworzone przez Originative