Illojiim

Illojiim (od Akk. Ilu (Anunnaki), Heb. Elohim) to termin używany w The Lacerta Files do identyfikacji gwiezdnych istot z Aldebaran. Są utożsamiani z Anunnaki w kulturze Mezopotamii i Elohim w kulturze semickiej.

Kolonia Ziemi

W Aktach Lacerty Illojiim to istoty pozaziemskie, które przybyły na Ziemię z Aldebaran. Lacerta twierdzi, że byli odpowiedzialni za ewolucję (lub być może stworzenie) ludzkości. Opisywane są jako „bardzo wysokie humanoidalne gatunki o zazwyczaj blond włosach i bardzo białej skórze”.

Illojiim są odpowiedzialni za rozwój człowieka. Pierwsze „zaawansowane genetycznie rasy ludzkie” zasiedliły Ziemię około 700 000 lat temu. Mieszkali obok rdzennej grupy inteligentnych gadów. Ale z mylącym celem nauczyciele „Illojiim” ostrzegli rasy ludzkie, aby nie mieszały się z Reptilianami - fałszywie oskarżając Gadów, że są „złymi istotami i okłamują” ludzi.

Po pewnym czasie Illojiim zdecydowali się wymazać własne ludzkie wytwory. Wyjaśniono, że starożytni zaawansowani ludzie zbudowali „piramidy egipskie” około 75 000 temu, a ruiny miasta pod powierzchnią morza w tak zwanym Bimini Obszar ma 16 000 lat. Ale współcześni ludzcy naukowcy przyznają się do ludzkiego dzieła dopiero do 8500 lat temu (od roku 1999, data powstania akt Lacerty) i nie wcześniej.

Dobro i zło

Między Reptilianami a „Illojiim” trwała długa wojna. Zniszczyli podziemne miasta gadów, ale z drugiej strony Reptilianie byli w stanie zniszczyć wiele powierzchniowych instalacji i baz Illojiimów w kosmosie. Dla ludzi było to bardzo przerażające doświadczenie, gdy obserwowali bitwy i zapisywali je w formie religijnych mitów (ich umysły nie były w stanie zrozumieć, co się naprawdę działo). „Illojiim” pojawili się jako „bogowie”, którzy powiedzieli ludziom, że jest to wojna między dobrem a złem i że Illojiim to dobro, a Reptilian to zło.

Ludzie nie wiedzą nic o swoim prawdziwym pochodzeniu, o swojej prawdziwej przeszłości, o swoim prawdziwym świecie i wszechświecie, a niewiele wiedzą o Reptilianach i ich przeszłości. Ludzie są ślepi na to, co nadejdzie w najbliższej przyszłości. Lacerta ostrzega - „Twoi wrogowie już tu są i nie rozumiesz”.

O nas

Głównym powodem, dla którego rozpoczęliśmy ten projekt, była próba stworzenia centralnego miejsca dla uzasadnionych teorii i do prowadzenia dyskusji. Byliśmy zirytowani sztuczną sensacją w tej dziedzinie (zrób szybkie wyszukiwanie w Google, a zobaczysz, że marketerzy wykorzystują społeczność UFO jako głupców) i chcieliśmy stworzyć prawdziwą witrynę, abyśmy mogli dzielić się informacjami i prowadzić prawdziwe rozmowy z innymi, którzy szukają rzetelnych informacji bez nadmuchanych teorii spiskowych.

Newsletter

© 2020 Anunnaki. Stworzone przez Originative